Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbaidős vagyok, megtehetem,...

Próbaidős vagyok, megtehetem, hogy holnap reggel 6-kor felmondok a munkahelyemen és még aznap kezdek egy másikon 8-kor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szemétség így, de minden nap gyomorgörccsel megyek dolgozni, nem akarok már egy napot sem bemenni és most adódott egy másik munkalehetőség, azonnal kezdeni kellene. Hívjam fel ma a főnököm, hogy tudja, hogy holnap megyek be leszámolni? Vagy ráérek hétfőn reggel szólni neki?
2013. aug. 4. 12:04
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ezt csinàltam èn is, semmit nem tudnak kezdeni veled, talàlnak helyetted valakit
2013. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha próbaidőn vagy akkor mond meg neki, hogy nemtudod vàllalni a munkàt ès ennyi.
2013. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbaidőn AZONNALI HATÁLLYAL felmondhatsz bármikor.


Bár reggel 6 és 8 között senki nem fogja megcsinálni a kilépő papírjaidat (ami ugye kéne az új munkahelyen belépéshez), ezt azért beláthatod te is, hogy erre legalább 1 nap kell. A törvény szerint is a felmondás napján kell megkapnod őket.

2013. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor visszamegyek értük délután. Az új helyen meg megmondom, hogy még nem csinálták meg a papírjaimat.
2013. aug. 4. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:

ameddig régi helyeden nincsenek meg a papírjaid, új helyen nem állhatsz melóba.


A "kilépő" papírok kiállítását nem te fogod eldönteni, megcsinálják amint tudják ...

2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!