Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Italautomata bérlése lehetsége...

Italautomata bérlése lehetséges? Hol, milyen konstrukciókkal?

Figyelt kérdés

Egy horgásztóban rendelkeznek a szüleim többségi tulajdonrésszel, és cola-automatát szeretnék kihelyezni.

Van erre lehetőség úgy, hogy bérelném, ők pedig feltöltenék/felügyelnék, fix százalékú részesedésért, vagy fix havi bérért?



2013. aug. 9. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, mindenképp hasznos, de azért érdekelne, hogy (körülbelül) mire számítsak... Fix bérleti díj, vagy százalékos részesedés, stb...
2013. aug. 9. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Öcsém, ott van három telefonszám, felhívod és 1 perc alatt megtudod az illetékestől.
2013. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aham telefonál 10 éves gyereket ilyen témában körberöhögik!

Esetleg kap 1 keresztkérdést, hol van ez a horgásztó és összepisili magát, mert ilyen kérdésre nem számított!


Már a kérdés felvetése is logika mentes, üti saját magát a mondataival, látszik rajta 1 unatkozó 10 éves alkotta = KAMU KÉRDÉS!


Mi értelme lenne automata bérlésének, A szülök!!! is árulhatják a colát, jelentősebb haszonnal, mint az automata!

2013. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem épp egy unatkozó 10 évesnek tűnik.


Persze árulhatják a szülők, ha céget alapítanak vagy felveszik a meglévő tevékenységébe ami kell, ha árut beszereznek, embert vesznek fel kóla árulására, stb: de pont ezt nem akarnak itt a szülők.


Az automata lényege, hogy lerakják és elvan felügyelet nélkül is. Néha jönnek feltölteni és osztani a pénzt.

2013. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"embert vesznek fel kóla árulására, stb: de pont ezt nem akarnak itt a szülők."---cola árust vesznek fel :) vicces, esetleg ha a csoki is bekerül az árult dolgok közé arra is felvesznek 1 külön csoki eladót? A boltok többségében minden terméket más eladó árul, hm ezt jó tudni!


"Az automata lényege, hogy lerakják és elvan felügyelet nélkül is. Néha jönnek feltölteni és osztani a pénzt."--- de nem mindegy, hogy 10 Ft-od van 1 üvegen vagy 110! Bár igaz könnyebb a 10 Ft-ot megszerezni...

2013. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, kedves válaszoló, 17 éves vagyok, és nem mindent a szüleim intéznek, ez az én ötletem, én is szeretném végigvinni. Számukra ez kis haszon, nem is nagyon akarnak az egésszel foglalkozni, nekem viszont már csak lélekben is sokat jelentene.

Egyébként pontosan azért kérdezek itt erről, mivel ez egy anonim fórum, senki nem kezd el "gazdagkölyközni", illetve hasonlók.

Ettől függetlenül, bizonyára irigy vagy, hidd el, nem igazán kell annak lenned. Köszönöm!

2013. aug. 12. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre csak ezt tudom mondani:


"Öcsém, ott van három telefonszám, felhívod és 1 perc alatt megtudod az illetékestől."

2013. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg hol van ez a horgásztó? Mi a neve?
2013. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!