Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingyenes házhozszállítás az...

Ingyenes házhozszállítás az Ebay-en? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először rendelnék az ebay-en szóval csak egy olcsó kis dolgot szeretnék venni(ezt: [link] Az ár alatt ott van hogy free shepping,tehát ingyenes kiszállítás. Ez akkor most igaz? Mindössze azt a kis összeget kell kifizetnem és nem fognap pluszban még pénzt kérni a kiszállítás után és a rendeléskor sem? A választ előre is köszönöm.

2013. aug. 11. 22:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Persze, ha azt írják, akkor ingyenes. Néha mondjuk írnak kivételeket, hogy hova nem szállítanak, de Mo. általában nincs benne (azért érdemes megnézni).
2013. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ingyenes.

De azt vedd figyelembe, hogy ez aukció, a 99 cent csak a kikiáltási ár. Ha többen is licitálnak, ez az összeg feljebb megy.

2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) 2.kommentelő! Igen ezt tudom,de van még egy pár termék ami nem licitálos hanem fix és azoknál is ugyanígy van feltűntetve a kiszállítás. A lényeg az hogy akkor teljesen ingyenes és nem kell semmit fizetnem pluszba igaz? :)
2013. aug. 11. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak az a free shipping, ami valójában is az, tehát nem kell fizetned érte semmit, ezek 99%a Kínából jön és nem kell vámot (sem) fizetni utánuk, mert ki összegek. De pl SHIPPING NOT SPECIFIED vagy valami hasonló, na az necces lehet mert ott előfordulhat hogy nagyon nagy yösszeget kérnek el vagy egyáltalán nem küldenek ide (usa-ból valami 30 dolláros szállítást akartak kicsikarni egy kb 3 dolláros cuccért - nagyon kell figyelni). Volt már ilyen hogy érdeklődtem miért nem akarnak ebbe az országba küldeni, rákérdeztem nyíltam, és azt mondta az eladó, hogy áááá nem éri meg neki hogy ide szállíttasson mert ide nem érkezik meg az áruja - Hát elég ciki volt. Pedig mondtam hogy ez itt nem jellemző.

Csak a nagy értékű dolgok után kell plusz dolgokat fizetni.

2013. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Nagyon hasznosak voltak. 5.kommentelő! nagyon fogok ezekre figyelni,köszönöm hogy felvilágosítottál ezzel kapcsolatban. Mostmár egy kicsit magabiztosabb vagyok a komik után a rendelés terén. Nagyon köszönöm mindenkinek,mégegyszer :)
2013. aug. 13. 19:50
 7/8 Barna96 válasza:

Shipping and handling $0.00 USD

Insurance - not offered ----

Total $1.99 USD


Tehát ha én ezt a (kerekítve) 2 dollár értékű dolgot venném meg, és azt írják hogy total: 2 dollar, shipping 0 dollars , de ott van, hogy shipping and handling insurance not offered. attól még nincs kiszállítási díj? jaúl mondom? :D

2014. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barna96 válasza:
Ja, bocsánat én vagyok a hülye, a shipping and handling a 0 dollár és külön van az insurance, és csak az insurance az ami no offered. :) egybenéztem valamiért. Remélem nem zavartam meg senkit, az előző hozzászólók mind jót mondtok! :)
2014. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!