Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha OTP kártyán mínuszba...

Ha OTP kártyán mínuszba vagyok, akkor mikor fognak szólni hogy fizessem be?

Figyelt kérdés
OTP Junior kártyám van, kértem rá mindenféle hülye szolgáltatást, és így, h már lassan 5-6 hónapja nem használtam, hozzá se nyúltam, eléggé felkúrt, h már -1.800 ft-ba vagyok. Mikor szólnak, h töltsem fel? Mert most jelenleg nemigazán akarok vele foglalkozni egészen októberig. Tudom, h nem sok 2.000Ft, de a szerény kis diákmelóm, meg maszekpénzem mellett most másra kell a pénz, 2.000 Ft is jól jöhet. Kb októberbe mennék a bankba visszamondani az összes hülyeséget, és akkor is töltenék majd rá. Addig kb -2.500FT lesz. Addig ki tudom húzni?
2013. aug. 12. 09:30
 1/4 A kérdező kommentje:
?
2013. aug. 12. 13:46
 2/4 A kérdező kommentje:
.?
2013. aug. 13. 08:58
 3/4 anonim válasza:
Véleményem szerint nem fognak szólni hogy tartozásod van a bank felé, max kamatozik majd... (bár nem tudom OTP Juniornál van-e) De pl. nekem volt egy kártyám amit nem használtam és nem is foglalkoztam vele, egyszer eszembe jutott és felnéztem a netbankra és - 20 ezer Ft-nál járt mert ugye a számlavezetési díj... szal nem szóltak ott sem XD de neked ettől nem kell félni mert jelen esetben ez ingyenes neked ...
2013. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, megnyugodtam :D köszi a választ :D
2013. aug. 16. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!