Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a forintmani...

Mi a véleményetek a forintmania.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Fő kérdésem leginkább olyanhoz szólna, aki regisztrált tag és aktív az oldalon, szval egyáltalán meg kapják az emberek azokat amiket megnyernek a licit során?Mert elég kamunak tűnik az egész oldal, 700 forintokért visznek el 200k-s telefonokat.Illetve mennyibe kerül az a bizonyos licit amit venni kell, vagy ez hogy működik?


Előre is köszi a válaszokat!


2013. aug. 12. 17:18
1 2
 1/12 anonim válasza:

Persze akkora kamu mint a ház...


Egy Samsung 350v-t eladta 9000-ért mikor 250-be kerül a boltban. Tipikus "küldj egy sms-t és nyersz egy autót"

2013. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
130 000-es Nikon eladtak 600 forintért...
2013. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ugyanezeket vettem észre én is és elsőre engem is megfogott, h milyen jó.Mostmár egy olyan ember véleményére lennék kiváncsi aki már vett ott vmit és meg is kapta!
2013. aug. 12. 17:46
 4/12 anonim válasza:

Olyan ember nem lesz..


2 féle működése lehet az oldalnak.


-Tagdíjas, pl. havi 10 000 forint és nehezen mondhatod le a szerződést ami meghosszabítja magát automatikusan, de semmit nem nyerhetsz.


-Ingyenes, megveszed a dolgot, de az csak a kezdőrészlete lenne és kétszer annyiért veheted meg mint a boltban.

2013. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kérdező csak légyszíves gondolkozz el azon hogy kinek éri meg 150 ezres eszközöket 500 forintért árulni. Csak ezen gondolkozz el egy kicsit.
2013. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden licitálás fix díjú.

Kis összegről indul , egyszerre kis összeggel nő(nem ugorhatsz 20ezerről a következő liciteddel 30-ra csak 20100-ra)


A legtöbb pénzt maga a licit emészti fel, például most akciósan 4200ft-ból 175 alkalommal licitálhatsz.


[link]

2013. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam 20000-ről a következő lépcső 20003 ft, majd 20006...


Tehát ahhoz,hogy 1 termék 100ft-tal dráguljon a felhasználók kb 1000ft-t már ki is fizetnek a 33 licitért, és még nem is az övék.

Így természetesen a honlap csak akkor bukik ha kevesebbért tudják eladni,mint az ár 10%-a

(de igazából még akkor sem,mert ők egy 400ezres terméket, nem 400ezerért szereznek be)

2013. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
balekoknak jó az oldal
2013. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló elgondolkoztam azon amit írtál és természetesen igazad, de ahogy alattad írták a licitek a drágák, amit én nem tudtam mert ugye nem vagyok regisztrált tag és nem is akarok az lenni!Viszont ha számolgatsz akk kijön, h még ők keresnek egyes termékeken ezzel a licitvétellel, szval valahol megéri nekik
2013. aug. 15. 11:57
 10/12 anonim válasza:

:)


Na most itt annyi a lényeg,hogy tényleg 1000 forintokért veszel meg dolgokat!:) De mire megnyersz egy reget az lehet több 100 vagy akár több ezer licit után sikerül... ha szerencsés vagy vagy épp nem figyeli mindenki az aukciót,akkor lehet hogy előbb... és megéri az oldalnak,mert az emberek folyamatosan vesznek licitet ami pénzbe kerül... :) Egy licit nem tudom mennyinek számít..de ha összejön pár száz vagy akár több ezer licit ,akkor annak a több ezerszeresét vedd forintban..így nekik bőven megéri és bőven visszahozza az árát sőőt...:D profitálnak belőle mint a mocsok!:)

2013. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!