Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám megvenni?

Mennyiért tudnám megvenni?

Figyelt kérdés
Van egy 660 raptor 470 ezer és meg szeretném venni.De csak 400 ezret tudok érte adni, ide adnak annyiért? Majd el küldöm a linkjét. Mit csináljak vagy hogy alkudjam le azt a 70 ezret vagy mi legyen... nagyon kéne is ritka ár,de nem a legjobb állapot azért.
2013. aug. 15. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10% alku szinte minden használt dologba benne szokott lenni. Az 47e. A maradék 20-ast meg próbáld kiügyeskedni.


Én úgy tapasztalom, hogy az őszinteség (figyelj, ennyi pénzem van rá, itt van nálam, írjuk az adásvételit) sokkal többször működik, mint amikor elkezdesz a kákán is csomót keresni, hogy alkudhass.

2013. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 15. 09:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ide kell adja 400 ért ugye?Most külföldön vagyok és csak 2 hét múlva megyek haza. Írjak neki addig valamit? Egertől 15km és én Győrben lakom :D akkor akarom megvenni ha megyünk a régi házba a cuccokert.Ha lesz addigra platós kocsi... mennyiért szállítják? Győrbe Egertől :Ddd
2013. aug. 15. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyire értetlen vagy? Nem, nem kell odaadnia neked 400-ért. Sőt, ha nem akarja, akkor neked egyáltalán nem adja el. Értelmezd kérlek amit az első hozzászólásban írtam.
2013. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor mennyiért? Dd
2013. aug. 15. 09:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyiért kérjem meg?
2013. aug. 15. 09:50
 7/9 Linkoln ***** válasza:
100%

Ember függő.

Én pl 500e-ért árultam a biciklim, és egy árva forintot nem engedtem belőle. Sőt, én semmiből nem engedek. Én kiszabom az árát, és vidd ha kell.

Vannak így emberek. Nem köteles engedni.

De van aki enged.

Tapasztalatból mondom, 70-et nem fog leengedni kivétel ha azonnal odanyomod most rögtön az orra alá és őszintén elmondod neki hogy mennyire kellene, ésszerűnek látod az árát, de egyszerűen kivitelezhetetlen számodra annyi pénz.

Őszinteség a legjobb ha tényleg annyid van rá, és nem tudsz többet összekaparni.

De én akkor is aztmondom hogy nem fogja odaadni.

Amúgy meg ne húzd az időt..

Egyből le kell csapni, különben élesen romlanak az esélyeid. Ha nem is viszik el, de volt rá érdeklődő idő közben, nem fog sokat engedni.

2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Linkoln ***** válasza:
73%

Érveld meg hogy miért adsz annyit.

Pl hogy nempont ilyen kellene, még is nagyon sok pénz neked.

Kopott ez, kopott az, cserélned kéne idővel ezt, javíttatni, erre költeni, arra, ezt lecserélnéd stb. És hogy ha most tartozásba vered magad akkor ezek a plusz kiadások is esélytelenek. Úgy nem mehetsz bele.

Talán megérti.

2013. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Linkoln


Én pl. az ilyen csávókat, akik egy HASZNÁLT cuccnál ezzel próbálnak nálam alkudni, hogy ez kopott, az kopott, ezt azt majd talán jövőre már cserélni is kéne .... Élből elzavarom vagy már csak azért sem engedek nekik egy forintot sem.

2013. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!