Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyujtsek konnyen penzt?

Hogy gyujtsek konnyen penzt?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy jatekot xboxra megvenni (Prototype 2) a fele a penznek megvan, de nagyon kene a masik fele is mert nemsokara megveszik a neten, es mashol dragabb :(

A jatek ara 100 lej es 50 lejem van.

Magyar penzbe nezve 7000 FT.

Koszi hogy elolvastad!


Varom a valaszokat (nem kerek negativ valasz)


2013. aug. 17. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A pénz gyűjtés, meg a könnyűség általában két nem összeegyeztethető fogalom. :D Hány éves vagy? Diákmunkára nem tudsz még menni? Szülinap névnap akármi kérj pénzt, és abból majd össze spórolod.
2013. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14 vagyok

sportolok de meg nem kapok penzt (hoki)

Az a baj h most hazat epitunk es anyumek nem adnak penzt mert kell es nagyon nehezen gyujtottem ki az 50 lejt (3400 Ft).

Az a baj hogy hamar kene a penz masik fele s semmi sem jut eszembe hogy hogyan gyujtsek hamar penzt

2013. aug. 17. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen dolog. Sajnos én sem tudok igazából segíteni. 14 évesen nem igazán tudsz jövedelmező dolgot művelni.
2013. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kar :(

azert kosz

2013. aug. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!