Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki aki ÉRT is hozzá...

Dorciii0966 kérdése:

Valaki aki ÉRT is hozzá nemtudja mennyit érne egy 1849/ -es egy krajcáros N. B jellel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Állapotfüggő, ha egyben van az érme akkor 30 és 180 $ (6000 és 40.000 forint) között valahol. Ha sérült, akkor ez alatt.
2013. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem sérült és teljesen jo állapotba van! és hol vagy kit kéne keresnem akit ilyen dolog érdekel és beváltja?
2013. aug. 19. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos Bp.-n illetve újjabban vidéken is akad jópár érmebolt, ahol megvehetik tőled, de vigyázni kell, mert ha látják, hogy nem értessz hozzá könnyen átverhetnek, valamint elég valószínű, hogy csak nagyon nyomott árat fizetnek érte. Szerintem a legbiztosabb az, ha önmagad rakod fel Vaterára a numizmatika rovatba, így kevés pepecselés van vele és ha elegen látják az aukciót viszonylag jó pénzt is kaphatsz érte. Illetve én utánanéznék, hogy ahol ezt találtad, nincs-e esetleg még több érme :)
2013. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:) van még pár darab nekem, de a legtöbb ismerősömnek van mert ő fémkeresőzik.
2013. aug. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!