Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol nyissak fagyizot Budapeste...

Hol nyissak fagyizot Budapesten (helyileg), videken mar van egy de novelni szeretnem es nem ismerem annyira a varost, hogy hol nincsn ill. hol nagy a forgalom? Ne belvarosi tippeket irjatok.

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát most, van ugye a belváros Pesten, illetve Budán a vár, illetve a Városliget környéke, de azt írtad, hogy ne is nagyon ilyen tippeket adjunk: itt van forgalom, drágán is megvennék a fagyit, de feltételezem rohadt drága lehet az üzletbérlés is vagy ilyesmi.

Amúgy eléggé változatos a város, mármint minden kerületnek egy egy központi része, ahol azért nagyobb a forgalom meg ilyesmi, például itt Kispesten én örülnék egy jó fagyisnak a központban valahol, mert nem nagyon tudok ilyenről.

2013. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyiss mobil fagyizót, így csak területfoglalási díjat kell fizetned (úgytudom) plusz ugye adózni utána, meg a szükséges papírok (egészségügyi igazolás meg mittomén mi kell hozzá ezt már te tudod). A "kocsira" kiírhatnád , hogy mobilfagyis.hu - A mozgó fagyizó . Csinálnál, vagy csináltatnál egy oldalt ahol nyomonkövethetnék nap mint nap hogy épp hol van a fagyizó. Vagy lehetne több is, mondjuk újpest városközpont, onnan át városkapu, egykét szociális terek Hősök tere, vagy akármi ha épp nincs forgalom valahol átmész egy másik térre, frissíted okos telefonnal esetleg oda lehetne hívni a fagyiskocsit ha 10en rendelnek legalább vagy valami ilyesmi, így ha mondjuk kiülnek suli után a porontyok és nincs fagyis a köelbe hívják a mobilfagyist és egy közelbe lévő kocsi odamenne kiszolgálná őket és menne tovább :D Vagy valami ilyesmi.

Remélem tudtam segíteni :) Aztán persze ne felejts el felhívni, hogyha használod az ötletem ;D

2013. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, de szeretnem ha sajat lakokornyezeteteket felmerve akar pontos tcakat, cimeket, tereket is irnatok.
2013. aug. 20. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit tudok írni: Kispesten a Kossuth tér környékére szerintem el kéne egy, mert itt a piac meg a kerület központja meg a rohadt nagy lakótelep, de amennyire tudom jó cukrászda nincs a közelben. Azzal viszont számolj, hogy erre többnyire kispénzű emberek laknak!
2013. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt neked kéne felmérni és nem más véleményére hagyatkozni. Minden kerületben van forgalmas hely, így nehéz eldönteni
2014. aug. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!