Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok már a Eurotherm-pl...

Hallottatok már a Eurotherm-plastic 2010 nevű miskolci cégről? Apukámék kifizettek nekik előleget ablakszigetelésre, de azóta nem lehet őket elérni.

Figyelt kérdés
Valószínűleg csalók, akik előlegpénzeket húznak le az emberről, azért is hoztam létre a kérdést, hogy más ne essen ebbe a hibába... :(

#2010 #Eurotherm
2013. aug. 21. 12:47
 1/5 anonim válasza:

Sajnos velünk is ez történt!!!

Ne dőljetek be nekik!

Lehet legközelebb más nevet használnak, aki vel történt hasonló segítsen!

2013. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Napok óta hívogatjuk őket de még nincs válasz.

Ha valaki tud olyat, hogy neki később válaszoltak, az is szóljon!

2013. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ivettanya válasza:
Ismerem ezt a céget! Nem csalók! A munkákat mindig elvègzik! Sajnos telefonon nehéz elérni őket. Többször kell próbálni. Mielőtt mennek a szerelők az egyik kolegájuk mindenkit felhív időpontot egyeztetni. Azt tudom tanàcsolni, hogy próbàlják őket hivogatni. Egyszer fel fogjàk venni. És ne féljenek a pènzük nem veszett el. Nekem legalàbbis ez az eddigi tapasztalatom. Üdv.
2013. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 roll85 válasza:
Jó napot mindenkinek!ez a cèg egy lètező dolgozó vállalkozás!a munkákat minden esetbe elvègzik!foglalóval dolgoznak ami szerzödè felmondás esetèben nem jár vissua!a telefont általába felveszik de elöfordul hogy többször kell próbálkozni!ők is csak emberek bármi lehet ami miatt nem elèrhetök!mindezt onnan tudom hogy ismerem öket!
2013. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam május végén vettek fel egy megrendelést ajtócserére-előleg kifizetése ellenében,- aminek a kivitelezését július közepére vállalták. Sajnos, a mai napig nem jelentkeztek a munka elvégzésére. Telefonon nem lehet őket utol érni. Az a gyanúm, csalás áldozta lettem. Nem várok tovább, megteszem a rendőrségi feljelentést.
2013. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!