Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az online magánszemélytől...

Az online magánszemélytől való átutalásos rendelések mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
Egy telefont szeretnék online használtan venni, de az illető messzebb lakik tőlem, így személyesen nem megoldható az átvétel. Kétségeim vannak ezzel a fizetési móddal kapcsolatban, annyi rosszat hallani, de az illető felajánlotta, hogy a felét postázás előtt, a másik felét pedig a telefon megérkezése után utaljam. Szerintetek ez így "biztonságosabb"? 24000 forintról lenne szó, tehát 12000 előtte és 12000 utána. Nos?

2013. aug. 21. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a felét bukod, szerintem az is sok. Ha mélyen áron alul van, akkor eleve kételkednék. Ha nem olyan oldalon találtad, ahol értékelni lehet az eladókat, vagy az eladónak kevés/rossz értékelése van, akkor mégjobban kételkednék.
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aprod.hu oldalon találtam. Az utaláshoz meg kell adni több adatot is, ráadásul a hirdetésnél a várost és az utcát is beírta, ahol lakik. Szóval ha valami gond van, akkor vissza tudom kutatni, nem? Vagy ez nem így megy?
2013. aug. 21. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézz utána a muksónak emailcím/név alapján valamelyik közösségi oldalon, a lakcímnek meg Google StreetViewben, elég sokat elárulhat, ha valódi.
2013. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!