Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor nem vehetek új...

Most akkor nem vehetek új telefont ennyiért új kártya nélkül?

Figyelt kérdés

T-mobilenál van egy előfizetésem, amire 2 év hűségnyilatkozat van, és még majdnem egy év van vissza. Viszont az a telefon, amit vettünk legutóbb az én telefonszámomra, az elromlott, és szeretnék venni egy újat (már nem garanciális, és nem érné meg megjavíttatni, annyiba kerülne!). Találtam egy telefont, és online Új havidíjasnak jelöltem be, és így ennyibe kerülne: [link]

De ha a meglévő havidíjasra azt írja, hogy nem köthetek új szerződést, pedig csak a szerződéssel együtt lenne ennyi. Ha bemegyek a T-mobileba és ott veszek egy ilyen telefont, akkor el lehet intézni, hogy a meglévő kártyámhoz köthessek egy új szerződést, vagy ott sem fogják engedélyezni? Ami telefonra még nem járt le a szerződésünk, az kuka. Szóval, meg vagyok lőve? Nekem nem kell új mobilszám.



2013. aug. 22. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy akkor vegyem meg előfizetés nélkül? Kb ugyanannyiba kerül így is... akkor nem értem, mire kell a hűségnyilatkozat nekik... Habár listaáron viszont nincs lehetőség a részletfizetésre...
2013. aug. 22. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért ami ittvan elég brutál 8giga belső memós 1giga ramos 12mp-es kamos telefont lehet szerválni quad core 1.2ghz procival :) Gondolom amit te akarsz 38ba újonnan az max egy galaxy ace 2 vagy teljesítménybe alatta. ;D

Biztos nem vennék t-mobilból hanem vennék egy kártyafüggetlen telefont ami sokkal jobb ennyiért,sápmentes, és azt használnám :)

2013. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy Nokia Lumia 520-ról van itt most szó.
2013. aug. 22. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó buta vagy:

[link]


Kártyafüggetlenül olcsóbban veszel:D

Szívesen!

2013. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!