Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lottónyereményt meddig...

A lottónyereményt meddig fizetik ki?

Figyelt kérdés

Kettesem volt, a szerencsejáték oldalán az van, hogy 90 napig, míg a szelvény hátulján az, hogy a sorsolást övet hét 2. munkanapjáig fizetik ki.


Most akkor mi van?


2013. aug. 22. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem a sorsolást követő hét 2. munkanapjáTÓL? Tehát ha szombaton húzzák, akkor következő keddtől, de max 90 napig. Én legalábbis így tudom.
2013. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"A kifizetés az 5-ös és 6-os lottó esetében legkésőbb a sorsolást követő hét 2. munkanapján"
2013. aug. 22. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

"Most akkor mi van?"


Az van, hogy funkcionális analfabéta vagy.


Teljesen egyértelműen van leírva a szelvény hátulján, hogy mikortól és meddig fizetik ki a nyereményeket, csak végig el kellene olvasni a mondatokat és értelmezni azokat.

2013. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ott van igen a 90 nap, de amit bemasoltam abbol az kovetkezik, hogy addig fizetik ki.


Analfabeta pedig egyaltalan nem vagyok. De 2 kulon dolgot irnak, en meg eletemben eloszor lottoztam.

2013. aug. 23. 00:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Es mi az, hogy szja-val csokkentve? Az mennyi 1200 ft eseten?
2013. aug. 23. 00:39
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Olvasd el a teljes mondatot!


A kifizetés az 5-ös és 6-os lottó esetében legkésőbb a sorsolást követő hét 2. munkanapján.....KEZDŐDIK.


A nyereményösszeg, amit közzétesznek már az adózott összeg, az SZJA-val nem kell foglalkozz.

2013. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
+1 a funckionális analfabétára
2013. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aha nyilvan.

Oltsatok meg, ha nektek jo.

36 ora szolgalat utan szornyu, hogy nem lattam azt a szot.. -.-

2013. aug. 23. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
De nem igazan erted azt sem, hogy nem Analfabetanak neveztek. Hanem Funkcionalis Analfabetanak :) van egy kis kulonbseg olvass utanna:)
2013. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a különbséggel, mivel eü-ben tanulok.

Attól, hogy a válaszaimban nem írtam még ki a funkcionális szót, még értem, mi az..


Nem tudom, mit kell kötekedni. De esküszöm, tényleg nem értem. Mindenbe mindenkinek bele kell kötnie.. Ennyire sanyarúak a mindennapjaitok? Bár igen, ez magyarország... Alig várom, hogy elhúzzak külföldre. Ahol nem funkcionális analfabétáznak le minden kis semmiségért.


Mondjuk majd tárgyalhatunk, ha lehúztok 1,5 napot mentősként... Vajon utána mennyire fogjátok fel, amit olvastok..

2013. aug. 23. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!