Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kereshetnek az...

Mennyi pénzt kereshetnek az online hirdetésekkel azok, akik nemkutya, papírmedve, trollfész stílusú oldalakat üzemeltetnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 13:53
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezek nonprofit oldalak. De konkrétan milyen reklámokra gondolsz?
2013. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad leírnom de én konkrét összeget tudok mondani, most nem nevesíteném meg, de olyan havi párszáz ezer
2013. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linkoln ***** válasza:

Az már egy kegyetlennagy oldal...

Egy olyan oldal ami kitartó munkával elérhető 10 ezernél nem szokott többet termelni. Ha nagyon rá fekszik az ember, okosan csinálta, jó téma, jó marketinggel lehet több..

Aki ebből akar jövedelmet szerezni, annak sok oldal kell. Innováció, és tárgyi tudás felső fokon.

2013. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, főleg amit a második válaszadó kérdezett arra voltam kíváncsi. Ezek szerint lényegében némi kreativitással, kitartással és egy jó fészbúk-kampánnyal lehet ilyen teljesítményt produkálni.
2013. aug. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!