Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 vagyok, fiu. Meghivtak egy...

15 vagyok, fiu. Meghivtak egy eskuvore es nem tudom h mennyi penzt kell adjak ilyen esetben h a csaladbol csak engem hivtak meg? TOBBI LENNT

Figyelt kérdés
tehat meghivott egy ismerosom az eskuvojere. nm rokon. a csaladbol nagyjabol engem simer es velemvan joban. es mennyi a minimum amig ilyenkor kell adni es maximum...?? koszi a valaszokat!

2013. aug. 25. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

egyrészt sztem kérdezd meg a szüleidet, ez a családtól, a kapcsolattól, sok mindentől függ

másrészt sztem egy 15 évestől nem igazán várja el senki, h egy jelképes ajándéknál többet adjon...

2013. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat ok 8000-10000 ft ra gondolnak de abbol meg a menu sem jon ki.... :)
2013. aug. 25. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem rokon és csak téged ismer, akkor adj annyit amennyit gond nélkül tudsz nélkülözni, de persze ne túl sokat, meg attól is függ mennyire vagy jóban velük, bár ha meghívtak akk biztos eléggé :D
2013. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!