Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior számlánál mennyi a...

OTP Junior számlánál mennyi a max kivehető összeg automatánál?

Figyelt kérdés
14-18 éves Junior számlám van, bár azóta már elmúltam 18, ez nem tudom számít-e valamit. Alapból nem lett kérve se több, se kevesebb, de gyárilag van valamilyen limit?
2013. aug. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 50ezer automatából,utalásnál nincs korlát.
2013. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Jól mondja, gyárilag 50 000 ft.


Ha változtatni akarsz, belépsz az OTP Direktbe az interneten, bal oldalt ott van hogy Kártyák, annak lenyitod a pluszjelét és azon belül ott van hogy "Limitmódosítás", aminél módosíthatod 10 másodperc alatt a kártyás vásárlás és a készpénzfelvétel limitjét is.


1 ft-tól 999 999 999 forintig.

2013. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. te hülye vagy? Egy automatában nincs 999 999 999 Ft. 300ezer/nap a maximum.
2013. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj. Nem vagyok hülye.


Ha van OTP Direkted, akkor lépj be és nézd meg az előbbi helyet, amit mondtam.


Oda is van írva halvány betűkkel, hogy "1-től 999 999 999-ig". E két összeg között lehet beállítani az elméleti készpénzfelvételi határt (és a kártyás vásárlást is). Nyilván az automata nem fogja kiadni, de nyilván 1 forintot sem ad ki és nyilván az előbbi 999 millió forint sincs sok ember számláján. Ez egy elméleti felső limit, amit meg lehet adni napi készpénzfelvétel maximumának.


Továbbá: A napi felső limit biztosan nem 300 000 forint. Volt hogy egy komolyabb forintgyengülés előtt levettem 500 000 forintot a számlámról, hogy egy pénzváltónál váltsam át euróra. Mielőtt elindultam otthonról, átállítottam az akkor meglévő 25 000 forint napi kp felvételi limitet a biztonság kedvéért 501 000 forintra és kiadta az automata egyben mind az 500 ezret, 10 ezresekben.

2013. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha ebben csak az a szép,h bizonyos összeg (van ahol 1 vagy ahol 3 millió,szal eltérő) felett először átvizsgálják az utalást, szal ne mhiszem h te 999999999 Ft-ot csak úgy át tudsz utalni.
2013. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2-es válaszolónak köszönöm, átállítottam magasabbra az összeget és ki tudtam venni nagyobb összeget is.


Viszont egy kérdés, ez miatt nem akarnék újat kiírni: nem úgy van, hogy havi egy felvétel ATM-ből ingyenes? Mert nekem ez volt az első ebben a hónapban, de 600 forintot ugyanúgy levont.

2013. aug. 30. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon régen volt még, a régi szép időkben.


Idén kb. februárig volt teljesen ingyenes az első kp felvét az OTP Juniornál.


Januárban bevezette a kormány a készpénzfelvételi díjat (tranzakciós adó), ami 0,3% volt. Emiatt szinte mindenhonnan eltűnt ez az "első kp felvét ingyenes" dolog. Most már úgy volt "ingyenes", hogy adó+ingyen féle ingyenes.

Aztán augusztustól megemelték a 0,3%-ot 0,6%-ra. Ezt is már áthárította minden bank majd minden csomagja. Már sehol nem találsz ingyenes készpénzfelvételt.

2013. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!