Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki hogy...

Who? kérdése:

Segítene nekem valaki hogy kell feladni egy csomagot a postán?

Figyelt kérdés
Már kb 10 éve nem csináltam ilyen és hirtelen nem tudom hogy a becsomagolt dobozomon bal felső sarokba kell írni a feladó adatait és jobb alsó sarokba a címzet adatait vagy fordítva? vagy csak jobb felső és bal felső helyre kell írni?? egy 2 gb nál kisebb csomagot szeretnék feladni hogy lehet ezt a legolcsóbban? Mert mintha megszünk volna a postai standard vagy mi?!..

2013. aug. 27. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

2 gb-t ne postán küldj, interneten olcsóbb (gondolom kg akart lenni).

Egyébként címzés, ugyanaz mint a borítéknál: [link]

Azt nem tudom, hogy mi a legolcsóbb mód neve, levélként ez biztos nem fog elmenni, de ha nem kérsz semmi különlegeset akkor úgyis a legolcsóbb módon fogják feladni. A postai díjszabásban persze minden benne van: [link]

2013. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen kg ot akartam írni xd csak informatikusként megszokás ez a mértékegység .. Azon gondolkozok hogy levélként elsőbbségivel 1360 FT vagy egyetemes csomagszolgáltatással (sose hallottam még róla eddig standard volt) 1250 FT ajánlottan..
2013. aug. 27. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
2 kg-ig levélként is elmegy.
2013. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!