Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki aki árul a Teszveszen?...

Valaki aki árul a Teszveszen? Nem sikerült feltöltenem, mert valamit állítólag nem töltök ki! Lentebb leírom!

Figyelt kérdés

Szóval, a Vaterán már árulok, most szerettem volna a Teszveszre is feltöltnteni, de nem sikerül, mert mindig visszadobja, hogy nem töltöttem ki valamit, pedig kitöltöttem mindent, de nem is mutatja, hogy mit nem töltök ki... És már vagy tízszer nekifutottam,de nem megy...és nagyon idegesítő.

Köszi ha válaszoltok!!!


2009. okt. 31. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én árulok,de így nem tudok segíteni!Amúgy ha nem enged tovább lépni,kiírja h mit nem töltöttél ki.
2009. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól nézd meg, ha pirosan figyelmeztet valamire akkor ki is írja, hogy mit csináltál rosszul!?


Sok sikert!! :)

2009. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt, hogy kiírta, de beírtam és semmi, aztán van, amikor visszaléptet, de nem mutat semmit ... Nem tudom miért nem engedi, hogy feltegyem .
2009. okt. 31. 16:30
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is tesz-veszes vagyok. Ha nem megy sehogy, feltétlen írj a kapcsolatfelvétel űrlapon.

Előfordul, hogy nekik kell állítani központilag valamit.

micikriszti

2009. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!