Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki adott volna egy...

Ha valaki adott volna egy befektetési tippet, amin 4 év alatt meg 7-szerezted volna a befektetett pénzt, hülyén éreznéd magad, ha nemet mondtál volna rá, így utólag?

Figyelt kérdés
Ha a tippet adó abban is segített volna, hogy pontosan mikor szállj be és ki és ha rá hallgatsz, 4 év alatt a befektetett 1 millióból 7 lesz, a 10-ből 70 millió, stb.
2013. aug. 29. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem érezném hülyén magam.
2013. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt 4 évvel ezelőtt ajánlja valaki, akkor most örülnék, hogy legalább a 10 millióm megmaradt.
2013. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amit nem éreznéd hülyén magad, hogy a 10 milliód helyett most lehetne 70 milliód?
2013. aug. 29. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 4 éve ajánlotta és 100%-ig biztosan tudom, hogy bejött neki a befektetés akkor hülyén nem érzeném magam, csak sajnálnám, hogy rosszul mértem fel az ajánlatot és nem szálltam be.


Ha most ezt ajánlja neked valaki akkor menekülj el tőle jó messzire.

2013. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De amit nem éreznéd hülyén magad, hogy a 10 milliód helyett most lehetne 70 milliód?"


Nem lenne se 70, se 10 millióm, ha belemegyek. Szóval boldog lennék a 10-esemmel.

2013. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!