Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok jó munkahelyet?

Hol találok jó munkahelyet?

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok. Azon gondolkodom, hogy kimennék külföldre férfi prostituáltnak, mert szeretném támogatni pénzel a szüleimet és a fiatal testvéreimet. És szeretném őket jobb környékre költöztetni. Rövid idő alatt.. Ehez viszont sok pénz kell, így nincs más választásom.. Valaki nem tudna tippeket adni, hol lehet próbálkozni? A kérdés halálosan komoly, egyáltalán nem viccnek szántam!

2013. szept. 3. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Most döntsd el, hogy jó munkahelyet akarsz vagy prostinak akarsz beállni...a kettő eléggé ellentmondásos.

És de, van másik út: fárasztó, sok tanulással jár, de a végén lehet egy jól fizető állásod, anélkül, hogy odaadod magad bárkinek, aki dugni akar...

2013. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Húzás kifele az országból és vissza se gyere !

És nem azért mert meleg vagy .. .. . . .

2013. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%

első:


"És de, van másik út: fárasztó, sok tanulással jár, de a végén lehet egy jól fizető állásod"


erre azért ne vegyünk mérget. TALÁN lehet egy jól fizető állása.

2013. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso es utolso, mint mondtam most akarom a szeretteimet tamogatni es jobb eletet biztositani nwkik.. Nem erek ra evekig.. Es nem is akarom turni ezt a csoro tanyat.. Ami nem mellesleg tele van cigannyal.. :S

KEdves masodik, majd pont te mindod meg.. :D

Na joejt

2013. szept. 3. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, a "lehet" önmagában is feltételes módot fejez ki, valóban, nem csak attól függ, hogy milyen szakon és mit végez, hanem más paraméterektől is...de azért alapvetően mindenki a maga szerencséjének a pogácsa.
2013. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor vállald be ezt, ha magad miatt teszed.

Ne hárítsd át a tetted arra,hogy szüleidnek segítesz, ők ilyet nem kérnének tőled.


Belevághatsz, de ne hárítsd a felelősséget.

Magad miatt tedd(ettől még támogathatsz bárkit), vagy magad miatt ne tedd.

2013. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi van a cigány farok nem jó neked?
2013. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem akarom a szuleimre haritani.. Csak elegem van azt latni hogy a penz hiany miatt nincs ez, nincs az.. Anyam kesu van idegileg... Csaladon belul is van aki lenezi ot(minket).. Tegyetek a kezeteket a szivetekre, ti nem tennetek meg barmit, hogy edesanyatokat es a testvereiteknek szinvonalas eletet biztositsatok? Hogy boldogok legyenek? Dehogynem! Persze magamtol sem sajnalnam a penzt, de nem az en igenyeim lennenek szamomra az elsok.. Szoval meegyszer mondom, nem akarom a szuleimre haritani.. :)

Utolso: Ha nem az a tipikus, budos alja cigany, hanem apolt, intelligens es jol nez ki, akkor johet ;)

2013. szept. 4. 20:39
 9/10 Béla211 válasza:
Úgy akarsz segíteni a szüleiden, hogy tönkere teszem magam lelkileg és egy idő után roncs leszel.Vagy az egészségedet kockára tegyed. Szép dolog amit a családodért tenni akarsz és nagy feláldozás de gondolj bele mi vár rád és olvas utána vagy ismerkedj meleg prostikkal ,hogy azért tud mire számíthatsz. Szerintem tönkre fogod tenni magad ezzel és nem is biztos ,hogy olyan sokat fogsz keresni. Ja és szerinted anyukád ezt kívánná a fiának gondolj bele milyen lelkiismeret furdalása lenne ,ha kiderülne ,hogy a fia milyen pénzzel segítette őt és milyen áron.
2013. szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez attol fugg kinek hol sikerul elhelyezkednie.. Luxus korokben vagy az utszeliek koreben, nem mindegy. Nem hinnem hogy anyamnak lelkiismeret furdalasa lenne, nem tetszene neki, de tudja milyen vagyok es hogy boldog lennek ha sok penzt adhatnek haza.. :)
2013. szept. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!