Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kulfoldi tancos szexmentes...

Kulfoldi tancos szexmentes munkara keszulok es megbizhato ugynokseget keresek. A Kimbasic ugynokseg eddig szimpatikus volt, tud rola valaki bovebb informaciot? Esetleg masik ugynokseget ajanlani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

"szexmentes munka"


Azt ugye tudod, hogy ez azt jelenti, hogy k*rvákat akarnak futtatni?

2013. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik. Miért nem ismerősök utján probálod?
2013. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Előbb utóbb úgyis egy holland sexbárban találod magad, miközben szo---pod a fa--szt.
2013. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A táncos és szexmentes munka olyan ritka, mint a cigánytelepen 3 napig a földön heverő tömött pénztárca, amihez végül az egyik becsületes ottlakó kihívja a rendőrséget...


Ergo 1:100000000000000000000000

2013. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mirjam8312 válasza:

Sziasztok!


Eléggé el vagytok tévedve én szintén táncos vagyok.

Nem egyszerű egy dolog, de ha van tartásod sex nélkül is tudsz keresni, csak sokan gyorsan elkorcsosulnak.


A KIM Basicról csak annyit hogy dolgoztam velük és korrektek, nem hiába ők a legrégebbiek....

2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!