Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol vásárolják fel a színesfém...

Hol vásárolják fel a színesfémet a legjobb áron Pesten?

Figyelt kérdés
olyan helyet akarok találni ahol kistételben is átveszik tőlem...
2009. nov. 2. 18:06
 1/10 anonim válasza:
45%
Bőrszíned?
2009. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szinte éreztem, hogy kapok majd ilyen választ

de tudod mit ha gondolod még képet is küldök magamrol csak h tudd...

legközelebb ilyen válaszokra ne pocsékold az energiád

csáá

2009. nov. 2. 18:13
 3/10 anonim válasza:
Jóvanna bocs viccnek szántam :D Azok az emberek ahozis buták,hogy kérdezzenek :D
2009. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ezt már nem mertem ide irni:))

egyébként már feltettem hasonló kérdést de nem tudott senki válaszolni

google-ba meg csak olyat találtam ahol 100 kg alatt át sem veszik

de remélem valaki tud segíteni

2009. nov. 2. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

"feltettem hasonló kérdést de nem tudott senki válaszolni"


Az utcán tedd fel a kérdést az első cigánynak akivel találkozol. Ha nem késel meg vagy rugdos fejbe ötvenszer, akkor korrekt választ kaphatsz tőle. (Esetleg még munkát is)

2009. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért az túlzás, hogy csak cigányok foglalkoznak színesfém hulladékokkal...
2009. nov. 2. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig leginkább,még mifelénk is!Jönnek hogy Feőnők Úr kis vását álámóniumot elszállítánák!
2009. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy cigányok csinálják. És most nemtudom mibajotok van. Ha lopnának az lenne jó? A vasazók legaláb dolgoznak nem segélyből élnek. És gyurcsányék amennyit elloptak tőletek annyit az összes cigány együtt véve se fog tudni soha. Amúgy a vasat mindenhol egy árba veszik pár forintos különbséggel szóval a legközelebbi átvevőhelyre érdemes vinni. De most nem is érdemes mert kegyetlen plcsón veszik. Egy hónapja még negyvenért vették most csak húszért. Legközeleb tavasszal lesz érdemes ezzel foglalkozni.
2009. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A vasazók legaláb dolgoznak nem segélyből élnek."


Jah! A betörő is dolgozik nemde? A "vasazó" ezekszerint nem kéri a segélyt???


"És gyurcsányék amennyit elloptak tőletek annyit az összes cigány együtt véve se fog tudni soha."


Enyhén szólva nem haverom a gyurcsány, de azt el kell ismerni, hogy annyi magyart nem késelt, rugdosott halálra, vert össze, nyomorított bénára és erőszakolt meg, mint a CIGÁNYOK!


"Amúgy a vasat mindenhol egy árba veszik pár forintos különbséggel"


Bravó! Egy "árba" pár forintos különbséggel? 40=42?


Buta csicska cigány vagy.

2009. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség hogy cigányok csinálják. És most nemtudom mibajotok van. Ha lopnának az lenne jó? "


Ne haragudj, az mit csinál, amelyik ellopja a kábelt, egy kis rézért, és a primitív agyával nem fogja fel / nem is érdekli, hogy fél Pesten nem lehet telefonálni, leáll a vonatközlekedés meg ilyenek?

2011. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!