Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki milyen hamar talált munkát?

Ki milyen hamar talált munkát?

Figyelt kérdés

Főleg akiknek nincs semmiféle végzettségük érettségin kívül!

Miképpen találtatok és előfordulhat e hogy egy két évig semmi?!



2013. szept. 7. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Én TTK-s diplomával 1,5 évig voltam munkanélküli.

Nem fogok mindenkit sorolni, végzettség nélküli ismerőseim között is elég nagy a szórás, valakinek még érettségije sincs de egy hétig nem volt munkanélküli, mindig volt ismerős aki segített neki és jól is keres. Van szakmája, de nem abban dolgozik.

Másik végzettség nélküli saját vállalkozást alapított, harmadiknak falun gazdálkodása van.

De van, akinek kb. 4-5 évig nem volt munkája, utána 1 évig volt csak, de megszűnt a munkaköre. Ezek után elege lett az egészből, megy Angliába azok után akik egyáltalán nem tudtak itt elhelyezkedni.

2013. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 7. 17:17
 3/3 anonim válasza:
8 hónap után találtam munkát. a tapasztalatomnak megfelelően, mert, hogy én azt láttam, hogy a tapasztalat a legfontosabb, nem a végzettség...bár persze, középosztálybeli állásra gondolok.
2013. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!