Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok nőként...

Ti elvállalnátok nőként raktárosi munkát?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok munkanélküli nem vesznek fel sehova érettségivel több szakmával.25 éves vagyok.Párom főnökének valami gazdag haverja mondta, hogy náluk mehetnék raktárosnak egy élelmiszer és vegyesáru nagy raktáráruházba.Több részeletet nem tudok.Eddig könnyebb fizikai és szellemi munkákat végeztem, félek, hogy nem bírnám.Ti elvállanátok?

#női munka #raktáros munka #raktáráruház
2013. szept. 8. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóhogy! Ma mindent el kell fogadni! Csak vigyázz, mert a raktárakban sok minden megtörténhet! Még az is. Érted?
2013. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit kell csinálni a raktárban. Nálunk a cégnél például többen vannak, és van, aki kizárólag adminisztratív munkát végez, egyáltalán nem kell semmit emelgetnie.
2013. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfontolom.Sajnos nem tudom mit kéne csinálni, de szerintem pakolni vagy nem tudom.
2013. szept. 8. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Raktárban nem nagyon kell pakolni, mivel arra vannak a targoncások!
2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Női raktárosokkal nem pakoltatnak, őket árukiszedőnek- vagy valami más kevésbé megerőltető munkára veszik fel. És bizony valahol a 115-öt megkapják a raktári dolgozók. Szerintem megéri annak elmenni, ha kifogsz egy jó céget.
2013. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!