Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online sportfogadás vagy...

Online sportfogadás vagy online póker a jövedelmezőbb?

Figyelt kérdés
Persze tudom, a jó válasz az amelyiket profin űzi az ember, de én mindkettőben elég jó vagyok annak ellenére, hogy pókeren csak játékpénzzel játszottam de megesküszöm, hogy ugyanannyira féltettem mintha az a saját pénzem lenne. Sportfogadást eddig csak a tippmix töltötte ki mivel MÉG nincs bankszámlám, de 2 éves tapasztalattal már tudom, hogy csak a gólokra érdemes tenni, mivel azonban a Zrt ilyeneket nem sűrűn ad, ezért június óta nem fogadtam, jövőre amikor 18 leszek akkor nekivágok valamelyiknek 10 000 forinttal, ti melyiket választanátok? Mostanában foglalkoztam kicsit a tőzsdével habár még nagyon az elején vagyok de lehetséges, hogy az biztosabb, ne aggódjatok, egyelőre nem százezreket akarok keresni csak pár ezer forintot.
2013. szept. 8. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több barátom van, aki mindkettőt elég komolyan űzi. Sportfogadással mindenki bukóban van, folyton azt hallom hogy bundáztak meg egy-egy versenyt. Pókerben pár éve elég könnyű volt nyerni, mert sok volt a béna játékos, ma már szinte csak profik vannak fent... az a pár hülye meg lemákol, szóval azzal is sokat szívnak, bár elvileg az egyikőjük hosszútávon nyerő benne. De ehhez az kell h bennelegyen a top 1%-ban, de így is óriásakat szív.
2013. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"én mindkettőben elég jó vagyok annak ellenére, hogy pókeren csak játékpénzzel játszottam de megesküszöm, hogy ugyanannyira féltettem mintha az a saját pénzem lenne"


Na ezen beszrtam. Egyszer játszottam játékpénzben pókert, azt se tudtam milyen játék ez hirtelen. 10 fős asztal, 8 bejön, 6 allin. Még egy kör, kb ugyanez. Showdown: 97, 26, A2, azaz minden.


Ne légy rest, fizess be pár száz dollárt, és ülj be 6-8 asztal nl20-ra vagy 50-re, csak pár napig. Majd meglátod mennyire tudsz játszani. Gondolom Hud-ot nem használsz. Azt se árt kitanulni. Elemzések, edzések, fórumok, hajrá. Nem egy hálás munka annyit mondok. Kb mint a könyvelő, csak a fiataloknak most menőbben hangzik.

2013. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Azért nem olyan mint egy könyvelő. :-) Egy könyvelő a hónap végén hazavisz 200-500k-t fixen, egy póker játékos meg lehet a szomszédhoz fog átmenni kölcsönkérni kenyérre. :D


Ez nem vicc.

2013. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért is?


Megfelelő számú hand után elég kicsi már az ingadozás (értsd szerencsefaktor).

2013. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mióta játszol, de én tapasztalatból beszélek :D
2013. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy elárulom neked, hogy semmire nem mész azzal h tudod a matematikai esélyeket, profi szinten ezzel már mindenki tisztában van ;-) itt már az a kérdés, hogy mit tudsz elhitetni a másikkal, illetve rájössz ő mikor és hogyan blöfföl. Ekkora odafigyeléssel pedig nem fogsz 8 asztalon játszani. A hülye amerikaik kopasztásának az ideje lejárt.....
2013. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Focit meg folyamatosan bundázzák, összes haverom csak bukott rajta, pedig értenek hozzá, minden meccset megnéznek, kb még a focisták vércsoportják is tudják. Mindig az kap ki, akinek nem kéne :D
2013. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
És ha már itt tartunk egy lakás árát már én is bőven elbaxtam tőzsdén, úgyhogy good luck! :D :D
2013. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, mindegyikkel lehet nyerni időnként - ha olyanok a feltételek - de alapeseben nagyon kockázatos és nem véletlen h mindenki inkább csak veszít.


Pókert akkor érdemes játszani, ha egyértelműen rájössz h van egy balek az asztalnál akit lehet koppasztani, az úgyis bebukja előbb utóbb. Ilyet amúgy élőben sokkal könnyebb találni.


Tőzsdén ki kell várni valami tuti sztorit (pl EU válság) és csak az alapján adni-venni. Amúgy full kiszámíthatatlan az ármozgás meg egy csomó hír jön ki nap közben, amire lehetetlen felkészülni.


Focira nem tudom mi a nyerő recept. Talán belső füles vagy oddsok összejátszása különböző oldalakon. Passz.

2013. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mit tudsz elhitetni a másikkal, illetve rájössz ő mikor és hogyan blöfföl. Ekkora odafigyeléssel pedig nem fogsz 8 asztalon játszani."


Persze, erre vannak a HUD-ok. Hosszú távon úgyis a matek nyer.


Amúgy a nyolc asztal az nem nagy szám. NL50 SH-n 9 asztalon nyomtam sokáig, mert nem volt még wide monitorom. Másik monitoron az asztalstatisztikák. Ezt még A9 indulóval is simán tartani. Egy feszesebb játékkal 24 asztal is kezelhető nyereségesen CG-n. Ha meg touros az ember, akkor az indulásokkal lehet variálni, hogy ne legyen 24 buborék. De mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy mi az a szint, amikor az asztalszám a nyereség rovására megy.

2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!