Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom Pécsen (vagy a...

Hol tudom Pécsen (vagy a neten) eladni a régi pénzérméket/bankjegyeket? Milyen helyen veszik be ezeket?

Figyelt kérdés
Van papírpénz pengőm 1930-ból, 1945-ből, továbbá 1938-as 10, és 50 filléreseim. Ezenkívül még egy rahedli régi érme, de azokat még nem volt időm közelebbről megvizsgálni. Előre is köszönöm a segítséget.
2013. szept. 10. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte semmit nem érnek.
2013. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy budapesti régiségboltot miszerint a 4db 10 filléresem, és a 2db 20-asom összértéke 15000 Ft. Szóval ezek szerint érnek valamennyit.
2013. szept. 10. 15:52
 3/5 polarbeer ***** válasza:

De a budapesti érmebolt ezeket az érméket olcsóbban vette más emberektől (olyanoktól, mint te), azért, hogy drágábban el tudja adni. Sosem kapsz meg érte még közelítő értéket sem, mint amennyiért neten látod árulni.

Amúgy ugyanolyan állapotban vannak a te érméid, mint a régiségbolté? Mert az állapot nagyon sokat számít!!


Én azért kíváncsi lennék a pénzeidre, mert ha nekem még hiányzó darabokról van szó, akkor megvenném őket!


Tudsz listát, és/vagy fényképeket küldeni a pénzekről? Csak pontos infó tudatában lehet írni bármit is az értékéről.

Szóval egy részletes lista, és/vagy pár fénykép jól jönne!


Üdv.:

polarbeer

2013. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ott ezt írták, de nem fogsz találni olyan sültbolondot aki ezt az árat meg adná érte.
2013. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!