Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Creditexpress, ki mit hallott...

Creditexpress, ki mit hallott vagy tud róla? Mi van ha nem fizetek nekik? Volt itt valakinek dolga velük.

Figyelt kérdés
Egy régi adósság miatt kaptam ma levelet amiről már meg is feledkeztem. Jelenleg nincs is módom kifizetni. Mit tudnak tenni?
2013. szept. 12. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen régi? kinek volt az eredeti tartozás, volt-e felszólítás?
2013. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom talán 6-8 hónapos. Ilyen recept füzetecskékből jött egy másik kiadótól. Én kaptam a felszólítást, még attól a cégtől. Utána egy darabig semmi. Ma pedig újra kaptam már a behajtóktól vagy mi ez? Annyi minden össze jött hogy elfelejtettem fizetni és teljesen megfeledkeztem róla. Most meg itt vagyok hét hónapos terhesen egy 2 éves gyerekkel lakás vásárlás kellős közepén. Szóval jelenleg se időm se energiám se pénzem ezzel foglalkozni.
2013. szept. 12. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

az nem régi tartozás

szóval, legjobb lenne fizetni,

második legjobb lenne ha egyezkednél velük részletfizetésről,

harmadik, ámde szar eset, hogy fizetési meghagyást indítanak a közjegyzőnél és még a közjegyző díját is fizetheted, rossz esetben a végrehajtóét is, ha árvereznek + a bank fel fogja mondani a lakáshiteledet, ha végrehajtás lesz

utolsó lehetőség, hogy a fizetési meghagyásnak ellentmondasz, akkor polgári per lesz, amit elveszítesz és fizetheted a 3. eseten túl még a perköltségeket is

2013. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van megoldom.
2013. szept. 13. 16:23
 5/5 anonim válasza:
Fizesd ki.. én Telenortól vettem egy laptopot részletre nemtudtam fizetni.. 176ezerből 305ezer lett.. szóval jobb ha kifizeted! 4 hónapig fizettem utánna nemtudtam és ennyi lett.. másik story.. megbüntettek szolnokon az ellenőrök 5ezerre.. 3 év alatt 27ezret kell fizetnem.. szintén creditexpress
2014. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!