Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-n szeretnék vásárolni,...

EBay-n szeretnék vásárolni, hogyan kell?

Figyelt kérdés

(Negatív kommentek nem érdekelnek!!)

Szeretné egy telefon tokot venni!

ezt itt:

[link]


és ezt:

[link]


Hogyan kell? Mennyibe kerül? És hogy magyar pénzbe kell kifizetni? Mennyi a kisszálítási díj?



2013. szept. 13. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első linknél a tok összege GBP 4.95. A postaköltség ingyenes, de normál postán adja fel.

Paypalon keresztül kell fizetned.

A mai árfolyam szerint 1 GBPP kerekítve 359 forint, így érdemes 2000 forintot utalnod a paypalra, hogy rendesen le tudja vonni. (csak annyit fog levonni amennyibe kerül a tok)

Érdemes az eladónak írni, hogy Magyarországra is ingyen postázz. Mert nincs írva..

A második amerikai oldalon van, ott a tok nincs végső árban megadva vagyis licitálnod kell. Jelenleg 5.99 dollárnál tart. Ha meg akarod nyerni a licitet akkor emelned kell a tétet. Itt is ingyenes a posta, de szerintem ez Magyarországra nem érvényes.. Ha megnyered a licitet (22 óra 34 perced van még) akkor érdemes itt is írni és megkérdezni hogy elpostázza-e neked.

Paypalon keresztül kell fizetned.

Jelenleg 1 dollár kerekítve 227 forint.

Annyi pénzt utalj a paypalra amennyit átszámolva dollárban kerül a tok..


Még valamit.. Érdemes az eladók % arányát is nézni. Az angol eladó 99%-os míg az amerikai 98%-os aránnyal rendelkezik.. Én személy szerint sosem foglalkozom 98%-os arányú eladóval.. Ő már nem megbízható..

2013. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2013. szept. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!