Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan horgászt...

D/66 kérdése:

Tényleg létezik olyan horgásztó ahol ha kifogsz egy bizonyos halat, pénzt kapsz érte?

Figyelt kérdés
Fontos lenne! mivel egyszer hallottam valahol és net tudom hogy igaz -e ?

2013. szept. 15. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van... pl. a Kis-Dunán ha 20kg feletti harcsát fogsz, akkor adnak ajándék 1 éves engedélyt. Aztán van még Mernyén egy tó, ahol ha kifogod az albió csukát, akkor szintén ingyenes engedélyt kapsz. Ha úgy vesszük, az engedély is pénzbe kerül(ne). Aztán Balatonon is vannak haljelöléses vizsgálatok. ha kifogsz egy jelölt halat, és beküldöd a "spagetti jelölőt" a kóddal együtt, akkor 5000ft-os kupont kapsz. Erről itt olvashatsz: [link]
2013. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És esetleg valahol máshol ? Tehát nem a Balatonon ?
2013. szept. 16. 11:42
 3/6 anonim válasza:
Vajdácskán 5kg felett kifizetik a napijegyet
2013. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ahol nagyobb összeget lehet kapni?
2013. szept. 19. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Már írtam, Balatonon kívül: Kis-Duna (Solt) illetve Mernye. Itt 1 éves engedélyt adnak. Szerintem ettől nagyobb nyereményre ne számíts...
2013. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg mgé asszam Merenyén van ilyen sorsolás féle a hrogászok között... (Mernye és Merenye 2 külön falu, 2 külön megyében)
2013. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!