Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az AliExpress.com-ról érdemes...

Az AliExpress.com-ról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Pl. nagycsomó NIKE cucc a bolti ár töredékéért rendelhető. Van valakinek valamiféle tapasztalata? Megbízható? Milyen pénznemben kell fizetni? Vám?

2013. szept. 16. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szoktam elég gyakran rendelni onnan.

Leginkább ruhákat,néha apró kütyüket,de kollégám már tabletet és telefont és órát is rendelt.

Minden megérkezett hibátlanul.

Vám nem volt egyiken sem,mert egyesével csomagolva küldik,ingyen postával (azt kell nézni,hogy az legyen).

Ráirják simán a 40 dolláros ruhára is hogy 5 dollár,igy nincs vám.

Kérdezni is tudsz az eladóktól,válaszolnak is.Kérdezni angolul kell.

Fizetni euróban kell,neten keresztül.

Megveszed az árut,kifizeted a közvetitőnek (ez az aliexpressz),az eladó elküldi az árut,és a közvetitő csak az után utalja tovább a pénzed miután leokéztad a vásárlást.

Egyetlen negativuma,hogy 3-5 hét mire megérkeznek a dolgok,de nekem ennyit bőven megér.(volt mér hogy 1 hét alatt itt volt,de az ritka,karácsony előtt inkább 6-8 hét)

2013. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!