Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Olyan munka,...

Melyik a jobb? Olyan munka, amit szeretsz csinálni, de kevés a fizetés, vagy olyan munka, amit nem szeretsz csinálni, nem értesz nagyon hozzá, de jó a fizetés?

Figyelt kérdés
és miért?
2013. szept. 21. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az utóbbit választottam. Bár a "nem nagyon értesz hozzá" részt nem igazán értem. Aki nem ért a munkájához azt manapság rövid úton elbocsájtják általában.
2013. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és miért azt választottad?


a nem értesz hozzá-t úgy értem, hogy pl van egy ismerősöm, aki most egyetemista, nem szereti, de sokat fog vele keresni, ha elvégzi és dolgozni fog. mindig magol és ezáltal úgy tűnik hogy tudja az anyagot.

2013. szept. 21. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A példád pont nem a kérdéshez illik! Ilyen kérdést különben már százezerszer feletettek. Tudom most azt fogod írni, hogy akkor ne nyissam meg, de az érdekelne, hogy mire jó, ha tudod idegen emberek válaszát egy ilyen kérdésre? Milyen következtetést vonsz le a válaszokból? Egyáltalán mire jó?
2013. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

te miért teszel fel kérdéseket? (ha teszel)

mert érdekel a válasz. nem? :)

nem vagyunk egyformák.:P

engem érdekel idegenek véleménye.

kérlek, az válaszoljon, aki tud valami értelmeset, tehát a kérdésemre tud válaszolni, és nem gyökérkedni! :)

2013. szept. 21. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért döntöttem így, mert amit szerettem csinálni és tulajdonképpen a hobbim is volt egyben azzal 140e-t kerestem, amiből semmire nem lehet vinni az életben sajnos manapság. Hiába "élveztem" tulajdonképpen, amit csinálok, nem tudtam 1-ről a kettőre lépni.


Amit most csinálok ott jóval többet keresek. Lehet, hogy nem élvezem azt a 8 órát, amit munkával töltök de a maradék 16-ban azt csinálok, amit akarok és van pénzem a hobbira, amit korábban dolgoztam.

2013. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Dolgoztam egy cégnél baromi jó volt a fizetés, viszont a főnököm elég tapló volt, emberszámba se vett, már a végén sokszor 16 óráztam. Most egy vállalkozásom van, sokkal kevesebbet keresek, ép hogy megtudok élni, de legalább magamnak csinálom, nem más jövőjét kell építenem, nem jár akkora stresszel, stb...
2016. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!