Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akit az...

Van köztetek olyan, akit az Intrum Justitia zaklatott egy valótlan tartozás miatt?

Figyelt kérdés
Tényleg elmennek a bíróságig, vagy csak ijesztgetnek?
2013. szept. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

ha valótlan a tartozás,nem mindegy?

Egyébként valótlan miatt nem zaklatnak. Elég mocsok és erőszakos cég, de csak azt bactatják, akinek vaj van a füle mögött.

2013. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért valótlan, mert a Telekomnál lemondtam az albérletembe bekötött Internet+Tv+telefon csomagot, mivel elköltöztem.Az agyatlan ügyintézőjük pedig a telefont nem szűntette meg...erre 2év múlva jött az Intrumtól a levél, a be nem fizetett telefonszámlák miatt...Ezután az asztalra csaptam és a Telekom irodában adtak ki nekem egy papírt, hogy az ügyintézőjük volt a LúdasMatyi, de az Intrum még mindig nem hagy békén...
2013. szept. 22. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valótlan, mi a gond? Küldd el nekik a papír másolatát és kész. Aztán ha perig mennek csinálják csak, rövid per lesz...
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Engem ugyan nem zaklatnak, viszont a tartozásom tekinthető valótlannak, úgyhogy elmondom amit lehet.


Több éve elévült telekommunikációs szolgáltatás díjával kapcsolatos tartozásról van szó, sima, nem tértivevényes leveleket küldözgetnek kitartóan. Ha menne az ügy bíróságra már rég ott lenne, sőt, talán már ítélet is született volna. De mint mondtam már réges-rég elévült a dolog. Ha vannak bizonyítékaik elmennek bíróságig, mérget vehetsz rá. Viszont lehetséges, hogy nincs semmi a kezükben, és csak reménykednek, hogy majd jól beijedsz, és fizetsz.

2013. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!