Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriai illetve németországi...

Ausztriai illetve németországi munkákat hol érdemes keresnem?

Figyelt kérdés

Még csak alapfokon tudom a németet, ezért is ütközöm nehézségekbe. Rettentő sok álláslehetőséget találok a neten, de aztán mind úgy végződik, hogy akkor fizessek be valahová X összeget. Nem vagyok válogatós bármi jó lenne, nincs semmi "kizáró ok" (gyerek, idős kor, betegség vagy hasonlók)

Ha én hirdetem meg hogy keresem, akkor is lehet hogy valami átverés lesz a vége.

Aztán ha nekiindulok és ott a nagy semmi akkor csak pénzt veszítettem vele.

Sajnos rokonaim, ismerőseim nincsenek kint.

Volt már valaki hasonló helyzetben ami jól végződött?


2013. szept. 23. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Német min. középfokú tudás nélkül felesleges belevágni, de itt van pár oldal ahol, valós munkák vannak.

www.ams.at

www.willhaben.at

A magyar közvetítős munkákat pedig felejtsd el.

2013. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak nyárra tervezem a "költözést" de folyamatosan érdeklődöm. Én is úgy terveztem, hogy addig már jobban megy a német (napi 2 óra tanulással), mert pár napos munkákkal már voltam kint, de főleg angolul tudtam magam megértetni (azt 12 évig tanultam).
2013. szept. 23. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magam is csak azt tudom tanácsolni,német nyelvtudás nélkül meg barát segitsék nélkül nagyon nehéz.Az olyan cégeknek meg akik előre kérik a pénzt semmi kép ne dölj be,azok mint csalok.
2013. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!