Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ügyintéző...

Hogy lehet egy ügyintéző ilyen tájékozatlan?

Figyelt kérdés

Lemondtam a vezetékes telefonom, kikapcsolták a vonalat.

Pár napra rá kapom a csekket a nem élő vonalra, teljes havi díjat számláztak ki.

Bementem ismét, kérdezem a nőt, ez milyen csekk?!

Fél órát vakarózott, jobbra-balra nézegetett, látszott hogy nem tud mit mondani.

Egyszer csak kinyögi, hogy az előfizetése telefon UTÁNFIZETÉSES!

Nem volt kedvem vitatkozni vele, befizettem a csekket.

Később jött egy minuszos számla, visszakaptam az egészet...


2013. szept. 27. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát így...
2013. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Arra nem gondoltál, hogy amikor te lemondtad a telefont, akkor a számla már elkészült? Néhány nap a lemondás átfutása (persze nem túl érthető, hogy éppen miért).
2013. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lemondod a telefont, olyankor az az ügyintéző, aki ezt neked intézte, ő szokta elmondani: kapni fog még egy egész havi szolgáltatásról egy számlát, de azt ne tessék befizetni!

Ahogy az ön mostani lemondó-nyilatkozata odáig jut, akkor kiküldünk egy minuszost, és leszámlázzuk a mai napig esedékes rész-havi szolgáltatásunk díját. Majd azt tessék befizetni!!!!


Ezt a tájékoztatást nem kaptad meg attól, akinél a lemondást intézted, akkor nem történik veled ilyen!

2013. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!