Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elöre utaltam és nem jött...

Ha elöre utaltam és nem jött meg az áru?

Figyelt kérdés
Ha elöre utaltam pénzt és nem jött meg az áru mmit tudok csinálni?Ha mondjuk Facen vagy apródon eggyeztünk meg?

2013. okt. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelentés, majd a rendőrök elmondják mit kérnek. De: gyakorlatilag esélytelen, hogy belátható időn belül visszakapd a pénzed. Sőt arra is kicsi az esély, hogy egyáltalán valaha...
2013. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a faszit el tudják kapni vagy meg büntetni?
2013. okt. 2. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem. Múltkor volt egy eset, amit itt olvastam, és ott nem jutottak semmire. Pedig már nem az első eset volt.
2013. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne utalj előre pénzt...nem kell elhinni hogy vaterán fogsz valamit nagyon jó áron megvenni. Becsapás az egész.


Ez egy tanulópénz volt, esélytelen visszakapni.

2013. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg! Éppen hogy a Vaterán kell vásárolni, és nem a Facén, vagy az Apródon. A Vaterán ugyanis el tudod olvasni az illető értékeléseit, és meg tudod ítélni, hogy mennyire kockázatos egy előreutalás.

Más oldalakon vadidegen eladókról nulla információval így jársz mint most...

Fel kell jelenteni a rendőrségen az illetőt, aki nem küldte az árut!!!

2013. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!