Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és nem tudom...

24 éves vagyok és nem tudom hogy mit szeretnék kezdeni magammal az életben. Hogy hova lépjek tovább. Hogy lehetne ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Most egy boltban dolgozok eladóként, de tudom hogy nem szeretném ezt sokáig csinálni. Csak azt nem tudom hogy mi mást.


Valamit szeretnék tanulni, de nem tudom mi legyen az.

Úgy vagyok vele, hogy minden érdekel, de egy idő után elvesztem az érdeklődésemet. Nem találtam meg azt amit sokáig tudnék csinálni.


Egy valamit tudok, hogy szeretem a kreatív dolgokat. De abban is mindig változtatok hogy mit csinálok.


Mi lenne számomra a megfelelő szak, amit tanulhatnék, vagy hogy tudnám ezt kideríteni? Van esetleg erre valami jó mód?


2013. okt. 2. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak erre szakosodott tanácsadók, akik tudnak segíteni pályaválastásban. A Munkaügyi Központban is foglalkoznak ilyenekkel de szerintem ott teljesen inkomptensek emberek dolgoznak.

Mondjuk ezt nem igazán értem hogy miért kell egy másik ember is hogy rájöjj mivel szeretnél foglalkozni, főleg 24 évesen...

2013. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy férfit....
2013. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az semmi, én 27 éves lány vagyok és most kezdem éppen az új életem külföldön. Én már tudom mit szeretnék csinálni, de csak most érkezem el életembek abba a stádiumába, hogy lesz is belőle valami. Egyébként pár hónapnál tartósabb munkahelyem még nem volt..így alakult. Szóval ne törjj le, nem késő.
2013. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És Te mit csinálsz külföldön? Ez az amit szeretnél csinálni? Erre hogy jöttél rá?
2013. okt. 8. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Export/logisztika területen fogok foglalatoskodni. Hogy jöttem rá? Hát mostanra lehet mondani hogy kiforrott a személyiségem és lett egy csodálatos párkapcsolatom. Sok minden történt, sokfelé jártam a világban. Tulajdonképpen úgy érzem, felnőttem és jobb önismerettel rendelkezem most mint például 24 évesen.
2013. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!