Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem hoz a posta értesítő...

Miért nem hoz a posta értesítőt arról, hogy megérkezett a pénzem?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő, hogy nem hagynak értesítőt. Amikor az adó visszatérítést vártam akkor is úgy kérdeztem rá, hogy nem érkezett meg véletlenül? És akkor odaadták, hogy már próbálták kihozni, és biztos volt értesítő csak elkevertem, de most megint több mint 1 hónapja várok pénzt, és biztos vagyok benne, hogy rajta csücsülnek. Miért nem dobnak be értesítőt? Lehet valamilyen kártérítést kéni?
2013. okt. 3. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez póstás függő. Nálunk is köcsög a póstás, mi is sokszor járunk hasonlóan.
2013. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket minek tartják? Holnap bemegyek a postára, és ha nekem azt mondják, hogy kaptam értesítőt tuti bepanaszolom a "kedves" postásunkat. Szórakozzon a saját pénzével!
2013. okt. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!