Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása iránti...

Aktív korúak ellátása iránti kérelemhez kinyomtatható formanyomtatványt hol találok?

Figyelt kérdés

Az önkormányzattól (is) lehet ezt a nyomtatványt kérni, de most egy nyomtatványért ha lehet nam állnék sorba órákat, gondolom a neten le lehet tölteni. Találtam is egyet de nem tudom hogy ez az-e mert sohasem láttam még ilyet.


[link]



2013. okt. 7. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálkozhatsz beadni azt a nyomtatványt, amit linkeltél.

Kötelező tartalmi elemei vannak a nyomtatványnak, de nincs rá egységesített nyomtatvány, minden önkormányzat olyat használ, amilyet akar.

Felénk pl. 3 szomszédos községben három féle nyomtatvány van, és mindegyik önk. csak a saját nyomtatványát fogadja el.

Próbáld megnézni e település honlapján, hátha feltették az általuk használtat (némelyik önk. felteszi)

2013. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen azért vicc lenne, ha nem fogadnák el, de a honlapon sem lenne fent. Ha így lesz én szóvá teszem majd nekik hogy nem égő-e ez hogy nincs fent a honlapjukon és az emberek ezért állnak sorba? Mert az nekik is jólenne pedig ha fele annyian koslatnának ott az irodákban, mert tapasztalatból mondom sokan csak papírokért, nyomtatványokért mennek. Ha ezeket feltennék egy egységes helyre, akkor a maguk dolgát is könnyítenék.
2013. okt. 7. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs fent egyik település honlapján sem, mégsem fogadják el a netől letöltött és kitöltött nyomtatványt, csak az általuk kiadottat.

Ha ezeket feltennék egy egységes helyre, akkor sokkal jobban látnák a lakosok is, hogy sok önkormányzatnál túl sokan ücsörögnek az irodákban.

Nálunk pl. nincs 900 a lakosok száma. A kötelező társulás után a nagyobb község jegyzője maradt jegyző, a mi községünk jegyzője aljegyző lett. Rajta és a polgármesteren kívül az "ügyintézők" száma 6 (úgy, hogy pl. építési hatóság egyik községben sincs már jópár éve)

2013. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!