Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankban tartani a pénzt nem...

Bankban tartani a pénzt nem jó, forgatni, mozgásban kell tartani. De hogyan? Milyen lehetőségek vannak egy "mezei" embernek?

Figyelt kérdés
Nagy kockázatot nem vállalnék...persze tudom, hogy ha nagy hasznot szeretne az ember, akkor azt kéne tennem. A tőzsdézés nekem nagy falatnak minősül (persze szívesen ismerkednék vele), úgy tudom az jó hely a pénz mozgatására. Ti hogyan csináljátok? Mit javasoltok? Van megtakarításom (havonta teszek félre egy x összeget), de most felbosszantott mikor láttam az éves kimutatást, hogy jobban jártam volna, ha inkább a "párnám alá" teszem azt a pénzt, mert buktam rajta! Egy csomó pénz elment a kezelési költségekre , inflációt nem követi ugye stb...
2013. okt. 8. 12:10
 1/2 Tollár Szandra válasza:

Nagyon érdekesnek tartom, hogy nem érkezett még válasz a kérdésedre!

Kérlek hívj fel és beszéljünk meg egy személyes találkozót, ahol egy kötetlen beszélgetés során segítek számodra a legjobbat nyújtani!

Nem kell megijedni nem akarok semmi rosszat, továbbá pénzt sem fogok kérni ezért! Számom: 06 30 535 18 52

2013. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Néhány napon belül keresni foglak!

2013. okt. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!