Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tegyek, hogy a...

Mit kell tegyek, hogy a Marketagent kérdőívek érkezzenek és beinduljon a bót?

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja beregeltem a marketagentre, ami nagyon szép és jó, de egyelőre "sajnos nincs" nekem való kérdőívük. Valaki használta már ezt a cuccot, és kell még valamit csinálni, vagy jó, ha valamit még csinálok, vagy tök mindegy, akkor küldenek anyagot, ha ők úgy gondolják?

A policy ugyanaz, mint a tavaly a zepteres kutyasz*rral, olyan kommenteket, hogy ez egy kamu, atomot rá stb nem kérek, mert azokból nmigen tudok megokosodni. Pláne, hogy több helyt olvastam, hogy nem kamu, ha egyszer elindult, akkor megy, és nem kell csesztetni vele másokat stb, csak kitölteni, amit küldenek. És nagyjából nekem momentán ezek az igényteleségeim egy otthoni melóval kapcsolatban (miután "adatrögzítés" keresőszóval féknyom nélkül belefutottam egy cukin pofátlnul álcázott mlmbe...). Ugyanígy aki olyasmit akar írni, hogy úgy látszik, csak a könnyű pénz érdekel és menjek el kapálni, az is inkább menjen, szaladjon egy kört vagy verje meg a bokszzsákot:)



#kérdőív #otthoni_munka #netes_munka
2013. okt. 13. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamuzbi kell. :) Minél gazdagabbnak kell beállítani magad. Nagy városban laksz...
2013. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*kamuzni
2013. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az hogy atomot rá, még nem hallottam, de jó ötletnek tartom.
2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!