Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 bónusz? Valaki el...

Bet365 bónusz? Valaki el tudja magyarázni?

Figyelt kérdés

Beraktam 3000 ft-ot,akkor most mit is kell csinálnom,hogy megkapjam a bónuszt?És a 3000 ft-omat ki tudom venni bármikor?


"Hogy bónuszával fogadhasson, játssza meg kezdeti befizetésének összegét 1-szer a kívánt sporton és piacokon. Befizetését és a bónusz összegét a kifizetés előtt 3-szor kell megjátszania."

Ezt nem igazán értem.


2013. okt. 13. 22:51
 1/2 A kérdező kommentje:
most találtam valamit,elvileg 3000 ft-ot kell megjátszanom az aktiváláshoz(és valószínűleg nem is egy összegben),és 18000 ft-ot a bónusz kifizetéséhez(ezt mondjuk nem tudom miért 18000)
2013. okt. 13. 22:56
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


majd kapsz egy ilyen üzit idővel: ,,Köszönjük, hogy igényelte a bet365 100% Befizetési bónuszát. Ön megjátszotta a kezdeti befizetésének összegét, így befizetési bónuszát szabadon felhasználhatja fogadásaihoz. Kérjük, ne feledje, hogy a kifizetés igénylése előtt háromszor meg kell játszania a befizetés és a bónusz összegét. A rollover követelmények teljesítését követően kapcsolatba lépünk Önnel.''


a saját befizetésedet bármikor kiveheted, viszont azt hiszem van egy kifizetési minimum, de ebben nem vagyok egészen biztos


ha fogadsz ajánlom az ázsiai hendit, elég jó dolog:D

2013. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!