Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen, hogyan szerezhetnék...

13 évesen, hogyan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy PS2-t, de szüleimnek nincs pénze rá, pláne így ősszel, ezért szeretnék pénzt keresni/szerezni.

1. Kutyasétáltatást, levél gereblyézést nem tudok csinálni, mivel másnak sincs pénze.

2. Eladni való értékesebb cuccom nincs, egy-két 500 Ft-os TESCO-s PC játék, de azokért is max. 1500Ft-ot kapok. Vannak '80-'90-es évekbeli képregényeim, de a 90%-nak nincs meg a borítója és egy-két oldal össze van firkálva. Azokért is max. 1000 Ft-ot kapok.

3. Zsebpénzt kapok (heti 200Ft), általában abból Tippmixezem (én megírom a szelvényt, anyukám feladja, a pénzt meg elfelezzük), de az is vagy bejön vagy nem.

Találtam olcsón PS2-t (10.000Ft), mellé ugye kell egy TV, (a házban 2 TV van, de anyukámnak berögzült a régi Nintendo 64 után, hogy a konzol elcseszi a TV-t), azt találtam 5.000Ft-ért. + a postaköltség, azaz 17.000Ft kéne.

Ötletek?



2013. okt. 14. 13:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Az az ötletem, hogy én sose vágytam ilyenekre, egy idő után úgy is ráunsz, hülyeségekre sose költök, játsz a számítógépen, old meg, találd fel magad, és ne akarj mindent rögtön!
2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A számítógépem éppen halófélben van, és mivel majd 15 éves, így csoda, ha egy játék elmegy rajta.

"ne akarj mindent rögtön!" - ez egy nagyon-nagy hibám.

2013. okt. 14. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
13 évesen ha fejre állsz sem fogsz ennyi pénzt megkeresni. Én 19 éves koromba jutottam el odáig, hogy az Xbox 360-om árát önerőből tudtam megkeresni.
2013. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!