Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen szolgáltatás? (küldeménytovábbítás vagy hasonló)

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint a postafiók, de nem postafiók, hanem egy rendes cím, mint a cégeknek a székhely, de csak a cím szolgáltatás.


Olyan cím, amire nem csak a posta, hanem az összes csomagküldő is szállít, ahonnan aztán vagy továbbítják nekem a csomagokat, vagy én érte megyek pl. havonta egyszer és begyűjtöm, ami van. A postafiók csak a postával működik, csomagküldő, futár (dhl, gls, fedex, ups stb) arra nem szállít így kb semmire sem jó.


Külföldön van egy rakás ilyen, de Magyarországon nekem nem sikerült még hasonlót találni, csak cégeknek szóló székhely szolgáltatást, hogy könyvelés, meg apeh képviselet, meg cégbélyegző, meg cégtábla meg ilyenek, de nekem csak egy valódi cím kéne, ahova mehet minden csomagom.


2013. okt. 15. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Van olyan lehetőség hogy Postán maradóként adom fel,de nem tudom ilyenkor mennyit kell fizetni, és max. meddig maradhat ott.
2013. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de mint írtam rajtam a Magyar Posta szolgáltatása sajnos semmit sem segít, ha mondjuk vennék valamit, amit a DHL szállít ki...
2013. okt. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!