Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet 365 (flash játékok)?

Bet 365 (flash játékok)?

Figyelt kérdés
Azokkal érdemes játszani(pl blackjackkel) vagy csak elnyelik a pénzt?
2013. okt. 16. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Elnyelik.

Nem részletezem, de természetesen például a blackjacken neten, nem verheted meg a házat hosszú távon.


Póker, sportfogadás van a bet365 kínálatában, ahol van erre reális esély. Viszont természetesen ott is a felhasználok 95%+ veszteséges hosszú távon.

A flash játékaikban a felhasználok 100%-a veszteséges hosszú távon

2013. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
furcsa,mert egy külföldi oldalon meg többen is írták hogy a blackjack-kel elég jól lehet pénzt szerezni,bár túl jónak tűnik hogy igaz legyen :( csak nehéz megállni hogy kipróbáljam :D de muszáj lesz
2013. okt. 16. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg élő kaszinóra gondolhattak.

Nem írnak meg egy programot úgy,hogy te abból pénzt szedj ki. Egy gép ellen játszol, pénzben.


Kipróbálhatod, lehet nyersz is párszor, de hosszú távon bukni fogsz ezen.

2013. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem bírtam ki,hogy ne játsszak egyet de legalább nyertem 300-at :)
2013. okt. 16. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
olvastam a kérdésed, és én se bírtam ki h nyomjak egy blackjacket:D csak sportfogadni szoktam, átküldtem kemény 300 magyar forintot, és én is 300-at nyertem:D de inkább maradok a fogadásnál:D
2013. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!