Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Antik festmény mennyibe kerül?

Antik festmény mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Igaz nem olyan öregek, de az egyikről le tudtam olvasni a dátumot, 60éves.

Nem tudom, az ilyen festményeknek mekkora az ára?

Mert van egy szép Locnessi szörnyes is, igaz csak én kereszteltem el annak, mert egy nagy tó sziklák s a parton a szörny (az Adams famillyeből a kéz, csak nagy sokkal-sokkal, meg karmai vannak de van arca nagy füle kilátszó agya) s egy Cowboy tart rá fegyvert igaz nagyon lazán van öltözve $

Ha most meghirdetném, mennyit kaphatok érte?



2013. okt. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak a festojuk azota nem valt nagyon hiresse, nincs ertekuk. Ha szerencses vagy, elmegy par ezresert...
2013. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elképzeltem a leírásod alapján a képet és azóta is röhögök :)
2013. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fotózd le, és töltsd fel, hogy láthassuk, mert anélkül nem szabad meghalnunk :)
2013. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, valami olyansmi lehet, mint a dinoszauruszokon lovaglo zombi kalózokkal harcoló robotnindzsák! :D
2013. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hegyes képre volt írva hogy 1953, de ha jól látom mind3 képünk más szerzőtől van. Erre pl nincs se dátum se név írva, nem fényképeztem valami jól le, de mivel kíváncsiak voltatok a képre tessék:

[link]

2013. okt. 19. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:

ez jó :)

nem nézegetném a nappalimban, az biztos :))


jobb minőségben fotózd le (hátha még látható aláírás is van rajt) és küldd el ide : [link]


nekem két nap alatt válaszoltak egy képre, amit senki más nem ismert fel ... és jól válaszoltak

2013. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!