Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudom, hogy van már róla egy...

Dbalint22 kérdése:

Tudom, hogy van már róla egy csomó kérdés, de össze-vissza ír mindenki. Len van a link, erre lennék kíváncsi, hogy mennyi lenne a vám meg az ÁFA? Tehát mennyi lenne az ára mire ideér a csomag, mennyit kéne fizetnem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 21. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az szamit, hogy mi mit irogatunk itt neked ossze vissza, hanem az szamit, amit a hivatalos szervek mondanak, mert ok es CSAKIS ok fogjak ezt elbiralni:


Itt a link:


[link]


A posta oldalan irtak alapjan ugyesen ki tudod szamolni:


A termek amit venni akarsz kb. 385 euro, erre 2,5% vámot és 27% áfát kell fizetni. (a szamok nem pontosak, mert az arfolyam valtozik es en kerekitettem)


Ui: Ebben mar nem vagyok biztos, es a postan nem talaltam rola infot, de szerintem az afat nem a 385-re fizeted, hanem meg hozza kell adni a postakoltseget ami meg kb. 87 euro, vagyis kb. 472 euronak a 27% afajat.

2013. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszod! :)
2013. okt. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!