Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az összes PTC oldal átverés?

Az összes PTC oldal átverés?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
nem, de annyira keveset fizet ami nem átverés, hogy a géped több áramot megzabál ameddig kattintgatsz. A referallos piramisos meghívásdival lehet csak ilyenekkel pénzt keresni, de én azt mondom nem értdemes ilynekere egy másodpercet se pazarolni
2013. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy átverés, csak nem éri meg küzdeni velük.
2013. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Költesz 100Ft-ot áramra, közben keresel 70Ft-ot, sokakban csak az ragad meg kerestem 70Ft-ot :)


Van olyan is aki felfogja, hogy költ a keresete mellett, de az már magas labda neki, hogy ezzel bukik 30Ft-ot (gondolom ebbe a kategóriába tartózol :) )


A 3.adik embertípusnak pedig arra sincs szüksége, hogy egy kérdést feltegyen ebben az ügyben, hiszen tudja balfék lenne belekezdeni!

2013. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Több pénzt keresel vele, mint fészbúkozással :), és kevesebb áramot használ közben a géped, mint filmnézés közben. Értelmes bevételed nem lesz belőle egykönnyen, rengeteg embert kell meghívnod, nekik- és neked is egész nap kattintgatni kell a hirdetésekre, hacsak nem korlátozza a rendszer a naponta maximálisan kattintható linkeket.


Összegezve: szerintem nem éri meg, de sok egyéb dolognál azért hasznosabb. Lehet ettől komolyabb lehetőségeket találni. Ha érdekel, privátban bárkinek bemutatom.

2013. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!