Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt,...

Hogyan szerezzek pénzt, lehetőleg elég sürgősen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. El szeretnék menni itthonról, nem érzem jól magam, mindent a fejemhez vágnak még akkor is ha nem én csináltam.. nagyon unom és utálom ezt már 19 éves vagyok, tanuló. Hogyan tudnék elköltözni, honnan szerezzek pénzt? (Szülői házban élek)

19F


2013. okt. 24. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg érdeklődj a környéken idősebbeknél, kell-e valakinek a ház körül segítség: ősz van, lehet leveleket összegereblyézni, tűzifát hasogatni. Ha jön a tél, lehet havat lapátolni, tavasszal kertet ásni... ha diák vagy, keress egy olyan szervezetet, ami diákok közvetítésével foglalkozik, ők is segíthetnek munkát találni.


Sokan laknak külföldön, sok házból kihaltak az ott lakók...

Ilyenkor van, hogy potom összegért megengedik, hogy ott lakj, cserébe csak a rezsit kell fizetni, a kommunális adót, és bevállalni, hogy elvégzed a ház körüli dolgokat.


Ahol a tulaj külföldön dolgozik, vagy ahol az örökösök távolabb élnek, de nem tudják/nem akarják eladni a házat, ott nagy segítség, hogy ezzel nem kell foglalkozniuk. Én is laktam így albérletben "szívességi lakáshasználóként".


Csak körbe kell nézni, keresni olyan házat, ahol már vagy 10 éve nem laknak, és megkeresni a tulajdonost.

2013. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B. Marcsi ***** válasza:
Hát mindenképpen becsületes munkával.Amennyiben tényleg komolyan gondolod, hogy változtatni akarsz az életeden Én tudok segíteni. Egy nemzetközi kereskedelmi cég piacszervezését koordinálom és ebben tudok kínálni Neked lehetőséget. Tanulás mellett is tudod csinálni és meg tudod keresni azt a pénzt, hogy önálló legyél. Ha érdekel írjál!
2013. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vajon hogyan is lehet pénzt szerezni manapság?

Pénzhez csak úgy jut az ember, ha valamilyen ellenszolgáltatást ad cserébe, (pl. elmegy dolgozni, vagy kereskedik valamivel, de ehhez nálad még nem opció).

Te esetedben 2 lehetőség van. 1 otthagyod a sulit és elmész segédmunkásnak. Hosszútávon ez a legrosszabb megoldás.

2. tanulsz tovább. Mellette el lehet menni diákmunkára, erre találták ki, ez viszont semmiképpen sem lesz elegendő arra, hogy el tudj költözni otthonról- arra viszont pont megfelelő, hogy nagyobb mozgástered legyen.

Bónusz lehetőség: kollégium diákmelóval, vagy nélküle.

2014. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!