Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonsági őrnek mi a munkakör...

Biztonsági őrnek mi a munkaköri kötelessége?

Figyelt kérdés
A postán dolgozó biztonsági őrnek mi a munkaköri leírása? Munkaidejében nem kell neki bent lenni, kimehet a posta elé? Munkaidejében trécselhet az ismerőseivel a posta előtt cigizve?

2013. okt. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2013. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viccelsz ugye ? :)
2013. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem valami konkrét kellene. Átnéztem mindent a posta honlapon, sehol semmi infó.

A gondom az, hogy vettem borítékot, de hát azt leragasztani nem lehet, mert vissza kinyílik, és akkor leragasztom cellux-al, ehhez meg előveszek egy tesco-s ollót. És balhé lett belőle, hogy nem szabad. Se éle, se hegye, de azóta nem vittem be. Hanem aztán nagyon siettem (már hetekkel később), és le kellett ragasztanom egy borítékot. Más ,vevő' nem volt bent, de az őr se, így nem tudtam megkérdezni, hogy elővehetem-e. Aztán mikor visszajött, szóltam neki, hogy ne haragudjon, tudom, hogy nem lehet, de sietek, mindjárt elteszem. El is tettem, kb. 20 másodperc se volt, és egész előadást tartott, de olyan hangnemben, minta fogyatékos lennék.

És hogy ez neki nagy kötelessége.... de sehol senki nem volt, és szóltam is.

Az nem kötelessége, hogy bent legyen? Mindig fél órákat van a posta előtt, jönnek-mennek ismerősök, elbeszélget velük, cigizget. Engem nem zavar, ő dolga ... de miért csak a rám vonatkozó kötelességeivel van elfoglalva?

Érdemes valahova fordulni ezzel?

Hol van ez a szabályzat, hogy mi a dolga, meg hogy nem lehet ollót elővenni?

Valakinek volt ilyen tapasztalata?

2013. okt. 25. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Te most komolyan ezen pörögsz? Sz***rd le és kész. Nyilván macsétát nem lehet elővenni, de nehogy már egy Tescos papírvágó ollót tömegpusztító fegyvernek minősítsenek, amivel a celluxot akarod elvágni... AMúgy legközelebb tépd a celluxot oszt' kész.
2013. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha és hozhat szkander asztalt is szkanderozni a haverokkal, meg pókerasztalt pókerozni... Sőt még hozhat.....
2013. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, nagyon! Tényleg ezen pörgök, ilyen sz*****on, de sűrűn járok postára, és sokszor sok dolgot kell feladnom, ha könyvet küldök nagyobbat, vagy kisebb kartonban valamit, akkor szélesebb ragasztó kell, muszáj az olló, nem tudom elszakítani. És mindig bámulja, hogy mit csomagolok, vágja a pofákat, meg lekezelő hangnemben beszél, hát igen, dühít. Kb. mintha naponta bárdokkal járnék be hadonászva.

Hiába mondtam, ok, felfogtam, a nagy magánelőadásaira nem vagyok kíváncsi, akkor is nyomja, és idegesít, hogy b****tat, mikor ő meg munkaidőben ellébecol.

2013. okt. 25. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Két kiváló ötletem van a helyzeted megkönnyítésére:


1. Csomagold be OTTHON a csomagjaidat, az őr meg kapja be. Sakk-matt

2. Mosolyogj rá kedvesen, amikor mondja a hülyeségét és közben nézd levegőnek. Néha kedvesen mosolyogj rá csomagolás közben. Ha ezt meg jól meg tudod csinálni akkor nagy aláás.

2013. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Javarészt otthon becsomagolom, de sokszor kell a postán, mert aznap kell feladni, és borítékot venni. Ha van időm, megveszem a borítékot, aztán elmegyek parkba, ott csomagolok, aztán vissza posta, sorba, és feladom. De amikor zárás előtt jutok csak el, akkor nincs időm elmászni a parkig.

Először voltam kedves, aztán néztem levegőnek, de akkor se hagyja abba a cseszegetést, egész előadásokat tart, olyan hangnemben, mintha 2-es lenne az IQ-m, és tök kellemetlen egy sor ember előtt hallgatni.

És az is zavar, hogy a nyakamba áll, és lesi, mit adok fel, mi a címzés, stb.

Ezért gondoltam arra, hogy utánajárok, neki pont mi a munkaköre, de semmit se találtam erről.

2013. okt. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!