Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eBay-en rendelek USA-ból,...

Ha eBay-en rendelek USA-ból, lesz extra költség?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy rendelek egy kamerát Californiából ebay-en keresztül. A termék oldalán 80.000 HUF + 8.000 szállítási díj szerepel, ha tovább klikkelek, hogy 'tovább a vásárláshoz', összeadja a kettőt 'Összesen' címszóval.

Mivel azonban USA-ból jön, félek, hogy lesz még olyan adó, amire én nem számítok, vám, stb. Lesz ilyen? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Nem lenne jó egy váratlan kiadás rá, mert pont annyi zsebpénzem van rá.. :)

Köszi!



2013. okt. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Áfát és vámot kell fizetni, ha megállítják a határon.
2013. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vámolás napján aktuális USD/HUF árfolyamon számolt számlaérték 27% áfája+ minimális vám fizetendő kézbesítéskor, ha futárral rendelted.
2013. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
qrva. élet. :( átcsempészem :@ :D
2013. okt. 27. 16:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszem, meg is oldottam a problémát. UK-ból találtam ugyanolyat, ugyanannyiért :)
2013. okt. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!